Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 20
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2

День відкритих дверей

Надвірнянська районна станція юних техніків –  позашкільний навчальний заклад, в якому працюють  творчі педагоги, справжні майстри своєї справи, що прагнуть відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути.

15 вересня цього року в черговий раз станція юних техніків гостинно відчинила свої двері для всіх тих, хто хоче творити, розкривати приховані таланти та реалізувати свої мрії і задуми.

Присутніми на дійстві були  начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Северилов Степан Вячеславович, методист РІМЦ  Івасик Лілія Миколаївна та головний спеціаліст відділу освіти Безбородько Микола Петрович, які вітали дітей, бажали їм творчої наснаги та здобутків.

 

Переглядів: 603 | Дата: 18.09.2015 | Категорія: Cтатті

Показові запуски моделей

30 січня 2015 року в м.Надвірній по вул. Рамішвілі відбулися  показові запуски моделей схематичних планерів та планерів класу А1, виготовлених вихованцями гуртка «Авіамоделювання» Надвірнської районної станції юних техніків на знак підтримки української військовополоненої льотчиці Надії Савченко.

Переглядів: 461 | Дата: 05.02.2015 | Категорія: Cтатті

Виставка творчих робіт вихованців Надвірнянської райСЮТ «Різдвяне диво»

Усі ми з добрими надіями та особливими сподіваннями очікуємо новорічних та різдвяних свят. Звичайними атрибутами цих днів є ялинки, новорічні композиції та прикраси, різдвяні шопки.

Переглядів: 491 | Дата: 02.02.2015 | Категорія: Cтатті

майстер-клас з художньо-технічного конструювання та декоративно-прикладного мистецтва

30 жовтня 2014 року в  приміщенні Надвірнянської  районної станції  юних техніків для дітей з обмеженими фізичними можливостями проведено майстер-класи з художньо-технічного конструювання та декоративно-прикладного мистецтва . Навчання дітей відбувалося у вигляді захоплюючої мандрівки в космос. Тепла приємна атмосфера, створена педпрацівниками СЮТ, огорнула  семеро учасників майстер-класів, їх батьків та соціальних педагогів.

Переглядів: 852 | Дата: 06.11.2014 | Категорія: Cтатті

Семінар директорів, методистів, культорганізаторів, заввідділами позашкільних навчальних закладів.

16 жовтня 2014 року при Надвірнянській районній станції юних техніків відбувся районний семінар директорів, методистів, культорганізаторів, заввідділами позашкільних навчальних закладів на тему: «Інноваційні технології креативної освіти в управлінській діяльності сучасного позашкільного закладу». В роботі семінару прийняли участь 14 педпрацівників з ПНЗ району, зокрема:  Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості, Надвірнянського районного еколого–натуралістичного центру, Надвірнянської районної станції юних техніків та Надвірнянського районного центру дитячої творчості. Завданням  семінару було спонукати педагогів позашкільних установ  до впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес  позашкільного закладу та розповсюдити позитивний досвід районної станції юних техніків щодо використання  інноваційних технологій. 

Переглядів: 639 | Дата: 06.11.2014 | Категорія: Cтатті

Про проведення Дня позашкільника

Відповідно до наказу відділу освіти Надвірнянської державної адміністрації від  22 жовтня 2013року  № 222  « Про проведення Дня позашкільника» 25 жовтня 2013 року на міському стадіоні «Нафтовик» відбувся звіт з технічної творчості вихованців Надвірнянської райСЮТ. З вітальним словом до глядачів та учасників звернувся начальник відділу освіти Винник М.В. , який звернув увагу на те,що заняття технічною творчістю сприяють інтелектуальному, творчому, фізичному та духовному розвитку учнівської молоді, організації змістовного дозвілля.

Переглядів: 540 | Дата: 30.10.2013 | Категорія: Cтатті

Виставка фоторобіт "СУШКА"

З 4 по 18 жовтня цього року в приміщенні музею історії Надвірнянщини відбулася виставка фоторобіт вихованців Надвірнянської райСЮТ «СУШКА».

Ініціатором  проведення виставки став керівник гуртків Гаврилюк І.М. На творчий конкурс було представлено близько п’яти сотень робіт, з яких відібрано для фотовиставки понад 90  світлин. Власне, тема виставки не планувалася заздалегідь. Натхненницею учасників виставки стала осінь, мальовнича краса рідного краю, неповторні карпатські краєвиди. Нічим не виміряти тієї снаги,того душевного піднесення, яких надає людині справжня краса. 

 

Переглядів: 478 | Дата: 30.10.2013 | Категорія: Cтатті

Районний семінар – практикум позашкільних навчальних закладів на тему: «Формування творчої особистості школяра в процесі гурткової роботи».

25 квітня 2013 року при Надвірнянській районній станції юних техніків відбувся районний семінар – практикум позашкільних навчальних закладів на тему: «Формування творчої особистості школяра в процесі гурткової роботи». В роботі семінару прийняли участь 23 педпрацівників з ПНЗ району,зокрема: Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості, Надвірнянського районного – натуралістичного центру, Надвірнянської районної станції юних техніків та Надвірнянського районного центру дитячої творчості.

Переглядів: 611 | Дата: 07.05.2013 | Категорія: Cтатті

Вийшла з березня весна

У кожного є своя улюблена пора  року. Кожен обирає собі сам до душі ту пору року, у якій почувається тепло і затишно. Але особлива мить настає тоді, коли  за вікном серед холодного зимового пейзажу вгадуються перші кроки весни – у першій тендітній квіточці-підсніжнику, у зеленій бруньці, у ласкавому по-весняному теплому промінчику сонця. Ось так , з березня приходить до нас улюблена пора року – весна, яка навіює особливу радість: мелодію краси, мелодію життя ,яке починається.

Переглядів: 478 | Дата: 19.03.2013 | Категорія: Cтатті

Спалахи Різдвяної зірки.
Згідно плану роботи Надвірнянської районної станції юних техніків на період зимових канікул в приміщенні закладу проведено ряд виховних та масових заходів.

    Першим заходом стало відкриття «Майстерні діда Мороза». Керівники гуртків представили  новорічні сувеніри своїх вихованців, якими був прикрашений виставковий зал закладу. Виготовлення новорічних іграшок власними руками – цікавий процес, який не лише розкриває творчі здібності, але й дарує можливість максимально приємно провести час у підготовці до Новорічних свят.

Переглядів: 1718 | Дата: 31.01.2013 | Категорія: Cтатті

1-10 11-20