Звіт про культмасову роботу Надвірнянської райСЮТ за 2012рік

 

      Протягом 2012  року  на базі рай СЮТ проведено ряд масових заходів, а саме :

        1.Районні змагання  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 2.03.2012р.              

        2.Районний конкурс юних різьбярів 23.03. 2012р.

        3. Районний конкурс з основ графічної грамоти та технічного  креслення          16.03.2012 р.

       4. Районна виставка - конкурс техніко-технологічних розробок 20.04- 28.04

       5.Районні інтелектуальні ігри « КОРТ» 27.11.2012    

Масові заходи  на рай СЮТ під час зимових канікул

1.Ярмарка ялинкових прикрас (святкове оформлення Новорічної ялинки

та виставкового залу -     січень 2012 р.

2.Парад карнавальних масок – січень 2012 р.

3.Конкурс Різдвяних шопок, проведення  заходу «Різдвяне чародійство»                                    січень 2012 р.

4. Виставка - конкурс « Різдвяні вогники» - 11 січня.

5. Тематичне засідання клубу гуртка «КОРТ «Різдвяні свята»  -  16 січня.

Масові заходи  на рай СЮТ приурочені до  Міжнародного дня захисту дітей

  1. Виставка робіт фотогуртка « Ми діти твої, Україно» - травень 2012 р.

 2. Виставка робіт гуртка «Художній дизайн»  - травень 2012 р.

 3. Змагання моделей суден  - травень 2012 р.

 4. Показові запуски моделей ракет  - травень 2012 р.

 5. Конкурс «Що,де, коли?» - травень 2012 р.

 6. Пробні запуски моделей літаків та повітряних зміїв - травень 2012 р.

 7. Створено відео сюжети на теми: «Свято писанки » квітень 2012 р., вихованцями гуртка «Відеолюбитель» під керівництвом керівника гуртка Гаєвської С.Я. Ряд відео сюжетів про масові заходи  на рай СЮТ демонструвалися по Надвірнянському телебаченні.

 

 

Досягнення вихованців райСЮТ в обласних масових заходах:

-         обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно»: І місце - Лозинська Лариса в номінації «Портрет » (керівник гуртка «Художній дизайн» Лозинський Я.М.)

-         обласна виставка - конкурс виробів з бісеру: ІІІ місце - Мокра Руслана за серію робіт (керівник гуртка «Художнє бісероплетіння» Майструк Л.В.)

-         обласна виставка - конкурс техніко-технологічних розробок: ІІ місце - Воскубойніков Роман за виріб «Діюча модель машини для збирання опалого лисття» (керівник гуртка «Моделювання і конструювання с/г машин» Румежак Д. С.),Романюк Орест та Плошенко Іван за «Прилад для пошуку електропроводки» (керівник гуртка «Радіоконструювання» Романюк М.Я.)

-         обласна виставка - конкурс техніко-технологічних розробок: ІІІ місце - Бойчук Андрій за роботу «Військовий катер» (керівник гуртка «Судномоделювання» Плазинський М.М.) ,Павлюк Юрій та Витвицький Станіслав за роботу «Електронна сова» (керівник гуртка «Радіоконстуювання» Ханенко В.М.)

-         обласний конкурс народних ремесел: ІІІ місце – Добротовський Роман у номінації «Різьба по дереву»;

-          обласний конкурс народних ремесел: І місце – Гаврилюк Анна-Марія за роботу «Писанки»;

-         обласний конкурс народних ремесел: І місце - Мотрук Василь за серію робіт (керівник гуртка «Різьба по дереву» Лозинський Я.М.);

-         обласний конкурс народних ремесел: ІІІ місце – Дутка Дмитро та  Юрців Андрій за серію робіт (керівник гуртка «Різьба по дереву» Лозинський Я.М.);

-         обласні змагання з початкового технічного моделювання: ІІІ місце Гаврилюк Олександр,Іванюк Софія, Лавришин Євген (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. )

-         обласна виставка з початкового технічного моделювання: І місце -  Чіх Богдан за роботу «Вантажівка» (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

-         обласна виставка з початкового технічного моделювання: І місце - Гаврилюк Олександр, за роботу «Музиканти»

-          обласна виставка з початкового технічного моделювання: ІІ місце -  Чіх Богдан за роботу «Риба космос » (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

-         обласна виставка з початкового технічного моделювання: ІІ місце-  Казаку Олександр за роботу «Веселі овечки» (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

-         обласна виставка з початкового технічного моделювання: ІІІ місце-  Чіх Богдан за роботу «Літак СУ -30» (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

-         обласний конкур з технічного креслення та з основ графічної грамоти І місце – Аннюк Михайло;

 

-         обласний конкур з технічного креслення та з основ графічної грамоти ІІІ місце – Лозинська Лариса

-         обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» : ІІІ місце гурток «Відеолюбитель» за роботу «День народження у сонця» у номінації «Література та журналістика»(керівник гуртка Гаєвська С.Я.)

-         обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» : ІІІ місце гурток «Ракетомоделювання» за роботу «Ракета» у номінації «Декоративно прикладне мистецтво»(керівник гуртка Свідрак Я.Ю.);

-         обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників конкурс  : ІІ місце -  Плошенко Іван (керівник гуртка «Радіоконструювання» Романюк М.Я.)

-         обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників конкурс  : ІІІ місце - Сопилюк Назар (керівник гуртка «Радіоконструювання» Романюк М.Я.)

-          обласний турнір юних програмістів з інформаційних технологій : І місце - Андрусяк Павло (керівник гуртка «Програміст» Дмитрук І.В.)

-         обласний турнір юних програмістів з інформаційних технологій : ІІ місце - Боклашко Андрій  (керівник гуртка «Програміст» Дмитрук І.В.);

-         обласні змагання з авіа та ракетомодельного спорту ІІІ місце – Юрців Юрій (керівник гуртка Свідрак Я.Ю.); 

     Керівники гуртків  Надвірнянської районної станції юних техніків прийняли  участь в обласному конкурсі науково-методичних розробок з позашкільної освіти. За підсумками обласного конкурсу керівник технічних гуртків Глинчак Я.Д. нагороджений Грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації за зайняте ІІІ місце. Грамотою обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нагороджено Гаврилюка  Ігора Миколайовича та Петрика Володимира Васильовича керівників гуртків Надвірнянської рай СЮТ за результатами обласної виставки-огляду творчості працівників освіти.

За результатами Всеукраїнського конкурсу серед педагогів позашкільних навчальних закладів України на кращі методичні розробки,програми,посібники з предметно – технічного профілю науково – технічного напрямку  дипломом ІІІ ступеня нагороджено Бегметюк Людмилу Михайлівну керівника гуртка Надвірнянської станції юних техніків Івано- Франківської області,за методичну розробку «Розвиток художньо – конструкторських здібностей молодших школярів».

 За результатами Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі,Україно! «Дипломом ІІ ступеня відзначено Воскубойніка Романа, вихованця гуртка «Моделювання і конструювання сільськогосподарських машин» за роботу «Діюча модель машини для збирання опалого листя».

 

 

 

 

За результатами Всеукраїнської виставки – конкурсу робіт учнів з початкового  технічного моделювання диплом І ступеня  Чіх Богдан за роботу «Вантажівка» (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

 За результатами Всеукраїнської виставки – конкурсу робіт учнів з початкового технічного моделювання диплом ІІ ступеня  Чіх Богдан за роботу «Риба космос» (керівник гуртка « Початкове технічне моделювання» Петрик В.В. );

 За результатами Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» диплом ІІІ ступеня - Гаврилюк Анна-Марія за роботу «Підсвічник Янгол» (керівник гуртка Гаврилюк Ігор Миколайович);

Гуртківці Надвірнянської районної станції юних техніків прийняли участь у конкурсі захисті наукових робіт Малої Академії Наук де досягли відповідних результатів: Андрейчук А.В.,вихованка математичного гуртка стала переможцем І етапу та дипломантом ІІ етапу (керівник Літвінас З.В.);

Боклашко Андрій ,вихованець математичного гуртка ІІ місце в ІІІ етапі (керівник Древаль М.М.);

Андрусяк Павло та Боклашко Андрій стали переможцями ІІ етапу та дипломантами ІІІ етапу (керівник гуртка «Програміст» Дмитрук І.В.)

Вихованці гуртків МАН України взяли активну участь у захисті наукових робіт та в предметних олімпіадах першого та другого етапів.

Вихованці рай СЮТ брали також активну участь і в масових заходах, що організовувались обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  , а саме :

-         в обласній  радіотехнічній олімпіаді старшокласників ;

-         в обласному конкурсі  народних ремесел ;

-         в захисті техніко-технологічних виробів ; 

-         в обласній виставці техніко-технологічних виробів;

-         в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій;

'); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'YayHhq443', type: 'bn', domain: 'cchdbond.com', refresh: false, next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://cchdbond.com/hg5a2g3t.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();