Головна » Файли » ПРОГРАМИ ДЛЯ ГУРТКІВ

НАКАЗ Про затвердження Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах
[ · Скачати дистанційно (143.0Kb) ] 30.10.2013, 10:23
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ

"22" 07 2008р. № 676

Про затвердження Типових
навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах
системи Міністерства освіти і науки УкраїниВідповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про позашкільну освіту» та з метою створення умов для оновлення змісту позашкільної освіти, здійснення якісного навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України

наказую:

1. Затвердити Типові навчальні плани для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, що додаються.

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснити організаційні заходи щодо впровадження Типових навчальних планів у позашкільних навчальних закладах, які перебувають у сфері управління.

3.Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В.В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В.В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Матющенко О.К.), Малій академії наук учнівської молоді (Лісовий О.В.) постійно надавати методичну допомогу органам управлінь освітою місцевих держадміністрацій, позашкільним навчальним закладам щодо впровадження Типових навчальних планів у навчально-виховний процес позашкільних навчальних закладів.

4. Опублікувати Типові навчальні плани для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б..
Категорія: ПРОГРАМИ ДЛЯ ГУРТКІВ | Додав: Sut
Переглядів: 845 | Завантажень: 299 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]