Головна » Статті » Cтатті

Відбувся виховний захід до річниці революції Гідності «Герої не вмирають».

В рамках засідання методичного об’єднання керівників гуртків спортивно-технічного та предметно-технічного напрямку Надвірнянської рай СЮТ 4 березня 2016р. на базі Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся  виховний захід  до річниці революції  Гідності «Герої  не вмирають».

Учасники методичного об’єднання,  гуртківці та учні, разом з дирекцією школи зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Вечір розпочався з хвилини мовчання. Учні розповіли присутнім у залі історію подій, що відбувалися в Києві на майдані Незалежності.

А сьогодні війна на Сході нашої країни народжує нових героїв. В зоні АТО нині воює кілька сотень прикарпатців, серед яких є рідні наших вихованців.

 В цей нелегкий для нашої держави час ми виховуємо  патріотичну свідомість у наших гуртківців, розвиваємо бажання стати гідними громадянами України для того, щоб Україна міцно встала на ноги та пішла далі європейською дорогою вперед. А для цього потрібна, принаймні, віра у свої сили. Як казав великий Кобзар: «Ми не сміємо поклонитись нікому, окрім Бога одного та правді на землі».
Пам'ять про всіх невинно убитих згуртовує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави. Нехай кожен з нас запалить свічу пам'яті,  яка  буде даниною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

Герої не вмирають! Слава Україні!

                                                                              Культорганізатор станції юних техніків                                                                                                                                          Людмила Бегметюк 

 

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (11.04.2016)
Переглядів: 434
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]