Головна » Статті » Cтатті

До Дня ЗСУ відбулись змагання юних авіамоделістів

6 грудня наша країна відзначала День Збройних сил України. Не залишилась осторонь і Надвірнянська районна станція юних техніків, де відбулись змагання юних авіамоделістів.

Два дні вихованці гуртків «Авіамоделювання» демонстрували свою майстерність в запусках моделей планерів, які вони виготовили власноруч.

Вихованці молодшої групи «Соколята», учні 2-3 класів, змагались на міському стадіоні в двох номінаціях: запуски з рук на дальність польоту міні моделей та схематичних моделей. Діти з великим захопленням запускали свої планери, адже вони відчули себе частинкою великої авіації.))) Найбільшу дальність польоту здійснили моделі планерів, які виготовили Захар Хмель, Арсен Грицків, Влад Багровецький, Влад Туєшин, Тимур Чуревич, Нестерук Ілля.
Вихованці старшої групи «Українські Соколи», учні 4-8 класів, змагались на полі по вул. Рамішвілі. Під час урочистого шикування, діти підняли національний стяг та заспівали гімн України. Учасників змагань привітали директор СЮТ Василь Гайдаш та боєць АТО Володимир Ткаченко. Він, зокрема, наголосив, що війська на передовій захищають не депутатів чи владу, а наш мир і спокій, та виборюють щасливе майбутнє для всіх дітей.
Цього разу запускали «фантастичні» планери у вигляді соколів, які самі ж гуртківці і вигадали та створили. Завдання полягало в тому, щоб планери як найдовше протримались у вільному польоті. Час польоту визначало компетентне журі.

Кращий результат, 52 секунди в польоті, показав планер, що виготовив Юрій Дарабанчук, котрий і зайняв І місце. Гарні результати показали й планери Сергія Дарабанчука, Богдана Петаха, Віталія Шпинти, Максима Лесика, Олега Проня і Артема Микитюка. За свої успіхи гуртківці були нагороджені дипломами та отримали велике задоволення від часу проведеного на природі, - повідомив керівник гуртків «Авіамоделювання» Ігор Гаврилюк.

                                     

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (17.12.2015)
Переглядів: 470
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]