Головна » Статті » Cтатті

Виставка творчих робіт вихованців Надвірнянської райСЮТ «Різдвяне диво»

Усі ми з добрими надіями та особливими сподіваннями очікуємо новорічних та різдвяних свят. Звичайними атрибутами цих днів є ялинки, новорічні композиції та прикраси, різдвяні шопки.

 Саме тому , вже доброю традицією стало напередодні цих свят проводити в приміщенні Надвірнянської рай СЮТ виставку творчих робіт вихованців «Різдвяне диво». Метою та завданням  виставки є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності  учнівської молоді,  пропаганда серед вихованців бережливого ставлення до природи. В рамках роботи виставки відбувається акція « Збережи ялинку», адже провідною ідеєю таких виставок є збереження живих зелених красунь-ялинок, а  також залучення дітей до процесу створення оригінальних подарунків власними руками.

До уваги відвідувачів виставки представлені авторські роботи: незвичайні ялинкові іграшки, прикраси, казкові персонажі,  різдвяні шопки, «креативні» ялинки, виготовлені різними нетрадиційними техніками з макаронних виробів, стрічок, ниток, намистинок, паперу , природного матеріалу, а також «ідеологічно витримані» прикраси із державною символікою. Педагоги  Надвірнянської  рай СЮТ важливого значення  надають національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління,  прививають любов і повагу до національних традицій святкування новорічних та різдвяних свят.

 Різдвяні виставки для нас особливо важливі, тому що це одне з найбільших свят, якого з нетерпінням чекають наші вихованці. Це свято, в першу чергу, для дітей, воно вчить всіх бути добрішими, світлішими, відкритішими до оточуючих і ділитися всім, що маєш, і радістю в тому числі.

Сподіваємося, що дитячі роботи подарують всім глядачам море радості і позитиву! 3 святами вас! Хай Новий рік принесе у ваші домівки мир, затишок, добробут, здоров'я, щастя та радість!

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (02.02.2015)
Переглядів: 207
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]