Головна » Статті » Cтатті

Вийшла з березня весна

У кожного є своя улюблена пора  року. Кожен обирає собі сам до душі ту пору року, у якій почувається тепло і затишно. Але особлива мить настає тоді, коли  за вікном серед холодного зимового пейзажу вгадуються перші кроки весни – у першій тендітній квіточці-підсніжнику, у зеленій бруньці, у ласкавому по-весняному теплому промінчику сонця. Ось так , з березня приходить до нас улюблена пора року – весна, яка навіює особливу радість: мелодію краси, мелодію життя ,яке починається.

Саме в такі перші весняні дні березня ми святкуємо Міжнародний день жінок. Віки і тисячоліття світової історії  осяяні жіночою чарівністю та красою, мудрістю та  добротою. Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку.

 Напередодні цього свята всім жінкам, ласкавим матерям присвятили свої роботи вихованці гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» Надвірнянської СЮТ (кер. Гаврилюк М.В. ).Використовуючи свої вміння, фантазію,  творчу уяву , вони виготовили чудесні сувеніри  до свята - чарівні буси, шкатулки для прикрас, квіткові композиції,топіарій та інші вироби. В цих роботах відчувається подих весни: там де ступає вона піднімаються тендітні голівки підсніжників, якими щедро продекоровані сувеніри.

Ця виставка  робіт додала кожному радісного передчуття свята, весни, торкнувши посмішками наші обличчя.

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (19.03.2013)
Переглядів: 200
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]