Головна » Статті » Cтатті

Спалахи Різдвяної зірки.
Згідно плану роботи Надвірнянської районної станції юних техніків на період зимових канікул в приміщенні закладу проведено ряд виховних та масових заходів.

    Першим заходом стало відкриття «Майстерні діда Мороза». Керівники гуртків представили  новорічні сувеніри своїх вихованців, якими був прикрашений виставковий зал закладу. Виготовлення новорічних іграшок власними руками – цікавий процес, який не лише розкриває творчі здібності, але й дарує можливість максимально приємно провести час у підготовці до Новорічних свят.

Кожен, хто у ці дні заходив до нашої установи, міг побачити і оцінити фантазію, творчий задум, практичні уміння наших гуртківців, які під керівництвом своїх керівників виготовили чудові вироби, що, без сумніву, можуть стати ексклюзивним новорічним подарунком.

                 

На виставку-конкурс ялинкових прикрас та різдвяних шопок було представлено 40 експонатів, виготовлених гуртківцями рай СЮТ.

Хто сказав, що прикрас буває забагато? Новорічні свята тим і хороші, що можна прикрашати себе та своє помешкання як найбільше, вигадуючи все нові та нові декорації.  Одними з найбільш популярних новорічних прикрас є іграшки з паперу, яскравим прикладом яких є вироби гуртка « Орігамі» (керівник Брунарська Г.В. ) . Ялинка з паперу унікальна тим, що її можна оформляти в залежності від ваших настроїв та фантазії. Дитина хоче, щоб ялинка цього року була фіолетовою – запросто. Або можна зробити її з нотних листків, тоді різдвяні колядки будуть літати вашою оселею протягом усіх свят.

Вихованці гуртків станції юних техніків прийняли участь в акції «Збережім ялинку», що проводилась в закладі. Вони виготовили ялиночки із гілочок дерева та художньо оформили їх. Також не залишилися байдужими до цієї акції гуртківці «Картингу» (керівник Гаврилюк І.М.), які зробили свою тематичну ялинку із штучного матеріалу, прикрасивши її деталями та логотипами  автомобілів. А гуртківці  « Художньо-технічне моделювання»   (керівник Бегметюк Л.М.) виготовили макет ялинки з ниток і стрічок, а також з гофрованого кольорового паперу, серветок.

Новорічні іграшки власноруч - можливість щиро радіти життю і всім серцем очікувати свята. Цікавими творчими задумами порадували відвідувачів роботи гуртка « Виготовлення сувенірів» (керівник Андрейчук І.Д.) - «Снігова куля», «Новорічна композиція» , новорічні кульки. Не залишилися поза увагою роботи вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів»  (керівник Савчина Г.Ю.) – «Ялиночка» та  «Новорічний сувенір».

 З пап'є-маше можна зробити взагалі все що завгодно, тим більше новорічні іграшки. Цю техніку виконання використали вихованці гуртка «Народні умільці» (керівник Рогів М.Д.) , виготовивши новорічних персонажів -  Діда Мороза і Снігуроньку. А гуртківці «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Мельник Н.Я.) зробили новорічні прикраси на ялинку з пластикових пляшок, задекорувавши їх бісером та бусинками. Високою майстерністю і художнім смаком вирізнились новорічні сувеніри вихованців гуртка «Народна  творчість» (керівник Шпитко Б.М.) , які виготовили макет ялиночки і новорічні іграшки із макаронних виробів та новорічні прикраси в техніці канзаші.

Кожна новорічна іграшка - це частинка магії та чарів, в які так хочеться вірити під Новий рік. А вже якщо самому торкнутися до створення дива, то й свято стане особливим. Це підтвердили вихованці гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» (керівник Гаврилюк М.В.), які виготовили такі маленькі шедеври як « Віконце в Різдво» , макет ялинки з використанням текстилю та прикрасами із макаронних виробів. Застосувавши свою високу майстерність та творчу уяву, вони створили неповторний експонат «Вертеп», який став окрасою нашої виставки різдвяних шопок.

Також вразила відвідувачів робота «Шопка» гуртка «Художній дизайн» (керівник Лозинський Я.М.), виготовлена в гуцульському стилі у вигляді зрубу з дерев’яних брусків . Вихованці гуртка «Лозоплетіння» виготовили шопку з лози (керівник Глинчак Я.Д.) та новорічні прикраси з лози.

Вихованці гуртка «Соломоплетіння» та «Дизайну» (керівник Дем’янчук Х.Р.) представили на виставку художню композицію з соломки «Новий рік у замку», а із використаних електричних лампочок зробили чудесні неповторні іграшки для ялинки.

Жодне новорічне свято не обходиться без ялинки, прикрашеної  мерехтливими іграшками. На виставку-конкурс новорічних гірлянд «Різдвяні вогники» гуртківці радіотехнічного гуртка ( керівник гуртка Мельник В.В.) підготували саморобні гірлянди  та мигаючі вогні.

 Проведені заходи дали можливість школярам та вихованцям гуртків представити свої творчі роботи та ідеї, ознайомитись з різноманітними техніками виготовлення ялинок та прикрас, а також зануритись у чарівний світ Новорічної казки та Різдвяного чародійства. Кращі роботи були відзначені дипломами Надвірнянської рай СЮТ.

Чудовий початок року, що названий роком дитячої творчості, чи не так? Вітаємо наших талановитих дітей разом з їх наставниками. Це, безперечно, спільний успіх.


Категорія: Cтатті | Додав: Sut (31.01.2013)
Переглядів: 1385
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]