Головна » Статті » Cтатті

Про проведення Дня позашкільника

Відповідно до наказу відділу освіти Надвірнянської державної адміністрації від  22 жовтня 2013року  № 222  « Про проведення Дня позашкільника» 25 жовтня 2013 року на міському стадіоні «Нафтовик» відбувся звіт з технічної творчості вихованців Надвірнянської райСЮТ. З вітальним словом до глядачів та учасників звернувся начальник відділу освіти Винник М.В. , який звернув увагу на те,що заняття технічною творчістю сприяють інтелектуальному, творчому, фізичному та духовному розвитку учнівської молоді, організації змістовного дозвілля.

Розпочали звіт юні картингісти, які здійснили показові заїзди, продемонструвавши командну підтримку і взаємовиручку (керівник гуртка Гаврилюк І.М.).

Вразили глядачів своїми вміннями вихованці гуртка «Конструювання та виготовлення повітряних зміїв» ( керівник гуртка Лозинський Я.М.). Вони підняли в небо різноманітні моделі зміїв, які заворожували, змушували мріяти і фантазувати.

Захоплюючим видовищем стали запуски ракет (керівник гуртка Свідрак Я.Ю.),викликавши у глядачів позитивні емоції та незабутні враження. На завершення продемонстрували свої моделі вихованці гуртка «Авіамоделювання» (керівник гуртка Гаврилюк І.М.). Показові запуски моделей різних класів і форм створили неповторну атмосферу свята.

Учасники святкування  Дня позашкільника отримали чимало позитивних емоцій і вражень.

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (30.10.2013)
Переглядів: 238
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]