Головна » Статті » Cтатті

майстер-клас з художньо-технічного конструювання та декоративно-прикладного мистецтва

30 жовтня 2014 року в  приміщенні Надвірнянської  районної станції  юних техніків для дітей з обмеженими фізичними можливостями проведено майстер-класи з художньо-технічного конструювання та декоративно-прикладного мистецтва . Навчання дітей відбувалося у вигляді захоплюючої мандрівки в космос. Тепла приємна атмосфера, створена педпрацівниками СЮТ, огорнула  семеро учасників майстер-класів, їх батьків та соціальних педагогів.

 Майстерня,в якій займалися діти, нагадувала борт космічного корабля, а тихий музичний супровід  допомагав дітям розслабитися і уявно перенестися в простори космосу. Учасники майстер-класів відгадували загадки на задану тематику, з цікавістю переглянули слайди з космічними краєвидами. Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Гаврилюк Мар’яна Володимирівна запропонувала виготовити ангела-охоронця з ниток. Під час цього майстер-класу діти навчалися користуватися ножицями, шаблонами, здобули елементарні знання про декорування виробів. Вихованці отримали надзвичайне задоволення, виконавши задану роботу до кінця. А щоб юні космонавти не стомилися, вони виконали спеціальні фізичні вправи під музику - фізкультхвилинку.

 Наступний майстер-клас провела керівник гуртка художньо-технічного конструювання Бегметюк Людмила Михайлівна. Вона з задоволенням поділилася секретами своєї майстерності з паперопластики. Діти виготовили з кольорового картону об’ємні зірочки. А потім отримали можливість трішки пофантазувати, створивши із запропонованих готових деталей модель своєї ракети, на якій уявно мандрували в космічних просторах. У результаті цього творчого процесу у дітей в руках з’явилися старанно виготовлені ними поробки, що відкрили їм нові знання про космос, та допомогли розбудити в них творчість.

А далі настав час сюрпризів: керівник гуртка «Соломоплетіння» Дем’янчук Христина Романівна кожному учаснику майстер-класів подарувала солом’яного ангела-оберега. За старанну працю , завзятість, бажання творити маленькі космонавти від педколективу СЮТ отримали солодкі подарунки.

З хорошим настроєм та радістю в очах діти прощалися з педагогами СЮТ, які ще раз довели, що фізичні відхилення – не перешкода для творчості, а бажання і завзятість допомагають зробити неймовірні речі.

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (06.11.2014)
Переглядів: 228
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]