Головна » Статті » Cтатті

День відкритих дверей

Надвірнянська районна станція юних техніків –  позашкільний навчальний заклад, в якому працюють  творчі педагоги, справжні майстри своєї справи, що прагнуть відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути.

15 вересня цього року в черговий раз станція юних техніків гостинно відчинила свої двері для всіх тих, хто хоче творити, розкривати приховані таланти та реалізувати свої мрії і задуми.

Присутніми на дійстві були  начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Северилов Степан Вячеславович, методист РІМЦ  Івасик Лілія Миколаївна та головний спеціаліст відділу освіти Безбородько Микола Петрович, які вітали дітей, бажали їм творчої наснаги та здобутків.

Всі бажаючі змогли відвідати майстерні та лабораторії закладу, ознайомитися з роботою гуртків та їх керівниками.

Цікавою і змістовною  були екскурсії в кімнату розвитку техніки. Гості мали можливість переглянути відеофільм «Пнівська твердиня» та взяти участь у вікторині про історію рідного міста. В залі історичної спадщини Надвірної  вони поринули в середньовіччя нашого краю.

Керівники  гуртків Надвірнянської рай СЮТ дбають про майбутнє   кожного  вихованця, розкривають їхній талант, виховують національну та патріотичну свідомість, адже головною цінністю установи є:

дитина, її бажання, прагнення, запити.

 

Категорія: Cтатті | Додав: Sut (18.09.2015)
Переглядів: 225
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]